Získat Amig@ kartu je jednoduché!

O Amig@ kartu můžete požádat na některé z našich kamenných prodejen. Kartu ihned obdržíte a můžete ji okamžitě použít při nákupu.

Máte již Amig@ kartu, která není přiřazena k Vašemu účtu na dsgl.cz a rádi byste využívali jejich výhod při nákupech online? Kontaktujte prosím naši podporu na info@dsgl.cz, kartu Vám k účtu přiřadíme a o jejím přiřazení k Vašemu účtu Vás budeme informovat.

Získali jste Amig@ kartu na některé z prodejen v ČR a zatím nemáte online účet na
dsgl.cz? Klikněte na volbu Přihlásit v pravém horním rohu a dále Zapomenuté heslo. V dalším kroku použijte e-mailovou adresu shodnou s registrací Vaší Amig@ karty, účet Vám založíme dle registrace Amig@ karty a následně obdržíte e-mailem instrukce pro dokončení registrace. Amig@ karta bude k tomuto účtu automaticky přiřazena.

Po úspěšném přiřazení karty k Vašemu online účtu na dsgl.cz je třeba se, pro využití Amig@ karty online a správné načítání Amig@ bodů, před každým nákupem k tomuto účtu přihlásit. Po přihlášení se Vám automaticky zobrazí ceny pro členy Amig@ klubu a na všechny Vaše nákupy budete mít dopravu zdarma. Žádné další kroky již nejsou pro uplatnění karty při nákupu online potřeba. Výhody spojené s Amig@ kartou nelze aplikovat na rychlé nákupy bez přihlášení nebo na nákup jiných značek než Desigual.

Při nákupu v kamenné prodejně je třeba, pro uplatnění výhod a získání bodů, Amig@ kartu předložit před zaplacením, případně nadiktovat obsluze její číslo.