Historie značky Desigual
Jedinečná značka Desigual byla založena Thomasem Meyerem již v roce 1984 ve slunné Barceloně. V dnešní době je značka světově proslulá díky svému neobvyklému a optimistickému designu, inspirovanému městem Barcelona, středozemím a láskou k životu. Náš je svět patchworku, grafických motivů, rozmanitých aplikací a ruční práce. Tento styl oslavuje jedinečnost každého člověka a naší značku definuje.

Design výrobků odráží náš postoj k životu a v našich kolekcích dáváme průchod všem pozitivním emocím.  Chceme, aby každý člověk na planetě věřil sám v sebe, měl se rád, byl šťastný a plný života. Tuto filozofii se snažíme přenášet prostřednictvím nejen našich produktů, ale také prostřednictvím našich obchodů, kde je každý člověk vítaný, aby poznal a pocítil naši filozofii na vlastní kůži. Stejně tak jsme pyšní na marketingové akce, kde zábava našich zákazníků hraje hlavní roli.

Naše hodnoty se odráží nejen v dámské, pánské a dětské kolekci, ale také na kolekci obuvi, doplnků a bytového textilu. Desigual produkty se v současné době prodávají ve více než 100 zemí světa. Na takřka 11000 prodejních místech se ročně prodá přes 30 milionů kusů zboží. V roce 2006 byl otevřen první obchod mimo Španělsko a v tuto chvíli čítá celkový počet Desigual obchodů více než 500.