I tuto sezónu Desigual a Mickey Mouse představují exkluzivní, odlišnou a jedinečnou kolekci oblečení a doplňků, ve kterých má tato popová ikona nápadné zastoupení v tom nejvíce Desigual stylu.

Dědictví Disney a dědictví Desigual v autentické souhřeDesigual interpretuje Mickeymanii prostřednictvím své DNA, s osobním otiskem barev a designu, ztělesněnými v různých uměleckých oblastech: Od vintage looku po monogram, v malbách, od craftcore po komiksy. Umělečtější než kdy jindy v působivých potiscích postříkaných barvou, v řadě renomovaných ilustrátorů nebo nově interpretovaných geniálním M. Christianem Lacroixem. Se speciálními hybridními mixy značky, patchworky, klíčovými vzory a detaily.

Kolekce dámského oblečení Mickey Mouse Desigual je charakteristická svou patchworkovou esencí a jedinečnými hybridními mixy s inovativními oděvy s retro estetikou v moderním tónu. Eklektický a jedinečný design, který kombinuje látky a styly ve velmi aktuálních městských vzorech s pečlivými povrchovými úpravami a detaily. Jako vše, co můžete najít pod sbírkou exkluzivních licencí , s jedinečnými postavami a ikonami.

Mickey Mouse se reinterpretuje a aktualizuje oblečení a doplňky o nové vzory, střihy a směsi látek s výrazným městským charakterem. Kolekce, která vás zve k míchání a vrstvení, k posunu hybridních oděvů na jinou úroveň a k odvaze s džínami a fleecem, džínovinou s potisky, k záplatování Mickey Mouse a vytváření jedinečných oděvů, které oceňují jedinečnost a originalitu.

Inovace se promítá do bund s kreativními návrhy, jako je mikina-trucker nebo bunda-trucker, nebo bundy s propracovaným patchworkem Mickey Mouse. Na bomberu nechybí ani zajímavé brokátové patchworky, zvířecí potisk a Mickey Mouse umístěný na zádech. Nebo vždy žádaný motorkářský, jednobarevný nebo hybridní denim-kožený efekt, s nášivkou Mickey Mouse. Tradice, která začíná ikonickou bundou od Desigual, legendární bundou vytvořenou Thomasem Meyerem z džínových zbytků s velkým potiskem Mickey Mouse na zádech, která byla prvním velkým úspěchem značky a která se dnes vrací obnovená do kolekce Desigual. Oversize mikiny jsou plátnem, na kterém prozkoumáváme potisky ikonické Disney postavičky z různých úhlů: buď v trikotech, s potisky a logy, nebo s nápadnými uměleckými potisky v Paint splattered. Pro ty nejodvážnější exkluzivní digitální tisky vytvořené M. Christianem Lacroixem v jasných barvách. Tajemství, jak proměnit mikinu ve sběratelský kousek.

Nechybí ani šaty s polohovaným potiskem Mickey Mouse, v pohodlných střizích a látkách, které zvýrazňují siluetu.

A samozřejmě trička ikonické Disney postavičky v různých barvách, s maxi potisky nebo mikropotisky, ve vzorech 90. let a vyrobená z organické bavlny. Kód denim jeans vám nesmí chybět. Dámská kolekce oblečení Mickey Mouse zahrnuje odpovídající bundy a džíny s exkluzivními nášivkami, potisky a výšivkami Mickey Mouse, které oděvy zosobňují.

Kolekci oblečení Mickey Mouse pro ženy doplňují tašky a doplňky, které z naší "oblíbené postavičky" dělají ideálního společníka, od více po méně diskrétní a plné detailů. S taškami v základních barvách Mickey Mouse (černá, červená a bílá) s odpovídajícími ozdobami a výšivkami, stejně jako s tištěnými návrhy na batozích a shopperkách.

Silnou stránkou kolekce jsou tenisky v urban stylu, přizpůsobené výšivkou Mickey Mouse nebo potisky, které se kombinují s metalickými nebo šněrovacími detaily.

Jako speciální doplněk nechybí v nejnovějších kolekcích ani kbelíkový klobouk ve stylu bucket s potiskem Mickey.

Mickey Mouse, označovaný jako největší módní ikona, přichází do našeho šatníku Desigual ve spolupráci s Disney a je vám k dispozici v našich kamenných obchodech nebo na dsgl.cz