Dědictví Disney a dědictví Desigual v autentickém návrhu

Desigual interpretuje Mickeymanii prostřednictvím své DNA, s osobním otiskem barev a designu, který se odráží v různých uměleckých oblastech: Od vintage stylu po monogram, v malbě, od craftcore po komiks. Umělečtější než kdy jindy v působivých potiscích postříkaných barvou, v liniích renomovaných ilustrátorů nebo nově interpretovaných geniálním M. Christianem Lacroixem. Obsahuje speciální hybridní směsi značky, patchworky, klíčové vzory a detaily.

Dámská kolekce oblečení Mickey Mouse Desigual je charakteristická svou patchworkovou esencí a jedinečnými hybridními mixy s inovativními oděvy s retro estetikou v moderním tónu. Eklektický a jedinečný návrh, který kombinuje látky a styly ve velmi aktuálních městských vzorech s pečlivými povrchovými úpravami a detaily. Stejně jako všechny ty, které můžete najít pod sbírkou exkluzivních licencí , s jedinečnými postavami a ikonami.

Mickey kolekce reinterpretuje a aktualizuje nejlepší oděvy a doplňky o nové vzory, struktury a směsi látek s výrazným městským charakterem. Kolekce, která vás zve k míchání a vrstvení, k posunu hybridních oděvů na jinou úroveň a k odvaze kombinací džínoviny a plyšem, džínovinou s potisky, k patchworku a vytváří tak jedinečné oděvy, které oceňují jedinečnost a originalitu v jiném návrhu.

Inovace se promítá do bund s kreativními návrhy, jako je hoodie-trucker nebo parka-trucker, nebo do bund s propracovaným patchworkem Mickey Mouse. Na bomberu nechybí ani zajímavý brokátový patchwork, zvířecí potisk a Mickey Mouse umístěný na zádech. Nebo vždy žádané motorkářské, jednobarevné nebo v hybridech s efektem džínoviny a kůže, s nášivkou Mickey Mouse. Tradice, která začíná Desigual's Iconic Jacket , legendární bundou vytvořenou Thomasem Meyerem ze zbytků džínů s velkým potiskem Mickey Mouse na zádech, která byla prvním velkým úspěchem značky a která se dnes vrací obnovená do kolekce Desigual.

Nadměrné mikiny jsou plátnem, na kterém prozkoumáváme potisky ikonické Disney postavičky z různých úhlů: buď v trikotech, s potisky s nápisy loga, nebo s nápadnými uměleckými potisky v Paint splattered. Pro ty nejodvážnější exkluzivní digitální tisky vytvořené M. Christianem Lacroixem v jasných barvách. Tajemství, jak proměnit mikinu ve sběratelský kousek.

Nechybí ani šaty s potisky Mickey Mouse v pohodlných střizích a z tkanin, které zvýrazňují siluetu.

A samozřejmě ikonická trička s postavičkami Disney v různých barvách, s maxi potisky nebo mikropotisky, ve vzorech devadesátých let a vyrobená z organické bavlny.

Kód denim jeans vám nesmí chybět. Kolekce oblečení Mickey Mouse pro ženy zahrnuje odpovídající bundy a džíny s exkluzivními nášivkami, potisky a výšivkami Mickey Mouse, které oděvy personalizují.

Kolekci oblečení Mickey Mouse pro ženy doplňují tašky a doplňky, které naši „oblíbenou postavičku“ promění v ideálního společníka, od více po méně diskrétní a plné detailů. S taškami v základních barvách Mickey Mouse (černá, červená a bílá) s odpovídajícím lemováním a výšivkou, stejně jako tištěné návrhy na batohy a shopperky.

Silnou stránkou kolekce jsou tenisky v městském stylu, personalizované výšivkami nebo potisky Mickey Mouse, které se kombinují s metalickými nebo šněrovacími detaily.

Jako speciální doplněk nechybí v nejnovějších kolekcích ani kbelíkový klobouk ve stylu bucket s potiskem Mickey.

Desigual tak vzdává hold jedné z našich oblíbených postav, jako například s kolekcí oblečení Pink Panther x Desigual. Mickey Mouse, označovaný jako největší módní ikona, přichází do našeho šatníku Desigual ve spolupráci s Disney a je vám k dispozici v našich kamenných obchodech nebo na dsgl.cz.