Asistentka prodeje - nástupní plat 22 tisíc

Pro naši prodejnu DESIGUAL na Václavském náměstí hledáme nové kolegyně!

Popis pozice:

    Aktivní a profesionální péče o zákazníka
    Péče o vzhled obchodu a zboží dle standardů společnost

Požadavky:

    zájem o módu
    schopnost dosahovat dlouhodobé i krátkodobé cíle
    ZKUŠENOSTI z jiného retailového obchodu
    vynikající zákaznický servis
    týmovost
    odolnost vůči stresu

Nabízíme:

    nadstandardní mzdové ohodnocení - 22 000 Kč
    maximální podporu kariérního růstu
    sympatické kolegyně
    zázemí prestižní módní značky
    zaměstnanecké slevy

ORIGINÁLNÍ - BUĎ ORIGINÁLNÍ - PŘIDEJ SE K NÁM

Pokud Vás nabídka zaujala odešlete nám svůj životopis s aktuální fotografií.

Nezapomeňte nejdůležitější je pro nás vztah k módě a nadšení pracovat pro jednu z nejoriginálnějších módních značek na světě!!! :)
Informace o pozici:
Místo pracoviště:    Praha
Typ pracovního poměru:    Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:    Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu:    Pracovní smlouva
Benefity:    Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:    Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:    Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Ruština (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zadavatel:    Zaměstnavatel

Kontakt: barbora.bizova@tasty.cz

Adresa: Poděbradská 289/36, 19000 Praha – Vysočany, Česká republika